Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea Empty
MesajSubiect: Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea   Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea I_icon_minitimeMar Apr 13, 2010 11:56 pm

Daca glossurile care puteau depista existenta drogurilor in bautura au fost o inovatie surprinzatoare, acum cei de la Too Faced au revolutionat industria cosmetica cu un nou tip de gloss.

Mood Swing isi schimba culoarea in functie de starea de spirit a femeii care il aplica pe buze. Mai tii minte inelele care isi schimba nuanta in functie de modul in care te simti? Ei bine, acum si glossurile pot face acelasi lucru.

Noul gloss se vinde impreuna cu o paleta cromatica care iti indica ce inseamna fiecare culoare in care se poate preschimba glossul. Astfel, el se poate trece de la roz pal in fuchsia, daca starea ta de spirit devine mai vesela si mai indrazneata.

Mood Swing de la Too Faced reprezinta cadoul perfect pe care ti-l poate face iubitul tau, daca vrei ca el sa stie care este starea ta de spirit. Cu ajutorul acestui gloss, zicala "femeile sunt greu de inteles" ar putea capata un nou inteles. Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea 2196

Preluare http://www.femeia.ro/frumusete/


Ultima editare efectuata de catre anamaria in Mier Apr 28, 2010 1:35 am, editata de 1 ori
Sus In jos
briana19
O fata super
O fata super
briana19


Mesaje : 41
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 33
Localizare : arad

Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea Empty
MesajSubiect: se gaseste in romania?   Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea I_icon_minitimeMier Apr 14, 2010 1:56 am

in magazinele de cosmetica?
Sus In jos
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea Empty
MesajSubiect: Re: Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea   Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea I_icon_minitimeMier Apr 14, 2010 2:23 am

Interesant....
Sus In jos
mery.mary
O fata super
O fata super
mery.mary


Mesaje : 135
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 38
Localizare : timisoara

Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea Empty
MesajSubiect: Re: Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea   Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:30 am

chiar ca interesant eu nu ma prea pricep la ele ca nu prea folosesc cosmeticee darrr este interesatt rujul acesta gloss
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea Empty
MesajSubiect: Re: Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea   Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inovatie cosmetica: glossul care isi schimba culoarea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este culoarea voastra preferata?
»  Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti!
» 4 greseli pe care le fac femeile la medic
» E-urile de care trebuie sa te feresti
» Metode simple care alunga ridurile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Femeia moderna :: Moda &Beauty-
Mergi direct la: