Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
briana19
O fata super
O fata super
briana19


Mesaje : 41
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 33
Localizare : arad

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeMier Apr 14, 2010 2:38 am

eu sincer folosesc de la garnier vopsea cu amoniac,ii cutia aceea verde cu ulei de masline si sunt fff multumita
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeMier Apr 14, 2010 4:10 am

Eu folosesc de la L'Oréal fara amoniac, sunt foarte multumita de ea. ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? 728550
Sus In jos
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeMier Apr 14, 2010 3:41 pm

Eu m-am vopsit şi cu vopsele mai scumpe sau mai ieftine, cu sau fără amoniac....Problema e la mine că oricum după o săpt când începe să crească am foarte multe fire de păr alb, exagerat de multe pt vârsta mea (şi aşa e de vreo 8 ani) aşa că.... Mă gândeam să mă şuviţez...poate aşa nu se mai cunosc aşa de mult firele albe...
Sus In jos
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeMier Apr 14, 2010 3:51 pm

Voi ce sfat îmi daţi? Mă simt uneori prost că am atâtea fire albe... dar nici să mă vopsesc săptămânal... şi-aşa rezistenţa firelor mele de păr nu-i prea mare (mi le testează mereu fetiţa când bagă mâna în păr şi ....colecţionează în mânuţa ei destul de multe)... Ce-aş putea să fac??? Crying or Very sad ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? 615380
Sus In jos
briana19
O fata super
O fata super
briana19


Mesaje : 41
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 33
Localizare : arad

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: vopsea fara amoniac   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 2:49 am

azi mi-am luat de la garnier vopsea fara amoniac....sunt curioasa cat tine...trec de la saten inchis la negru albastrui....
Sus In jos
mery.mary
O fata super
O fata super
mery.mary


Mesaje : 135
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 38
Localizare : timisoara

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 3:16 am

euu foloseamm ininte loreal dar acu am luat ceva de la londa
Sus In jos
ioanaa2
O fata super
O fata super
ioanaa2


Mesaje : 118
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : jud arad loc iratos

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:01 am

eu am folosit velaton dar acum nu mam mai vopsit cam de mult
urmeaza
Sus In jos
mery.mary
O fata super
O fata super
mery.mary


Mesaje : 135
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 38
Localizare : timisoara

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:25 am

nu stiuu ce sa zicc dar mie imi crestee parul de la vopseaaa ,,voua?
Sus In jos
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:23 am

Nimeni nu-mi spune şi mie cum să fac cu firele albe? M-am vopsit înainte de Paşte, acum deja a crescut părul şi încep iar să se cunoască...
Sus In jos
briana19
O fata super
O fata super
briana19


Mesaje : 41
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 33
Localizare : arad

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:28 am

pai incearca niste suvite....m-am vopsit cu vopsea fara amoniac,cel putin akum arata bine,sunt curioasa cat ma tine
Sus In jos
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:30 am

Mersi, Ale .... Cred c-o să încerc să mă şuviţez data viitoare ...
Sus In jos
mery.mary
O fata super
O fata super
mery.mary


Mesaje : 135
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 38
Localizare : timisoara

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeLun Apr 19, 2010 3:57 am

da darr dacaa are fire albe trebuie sa se vopseasca sa ascunda paruul alb loreal ee ff buna
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeLun Apr 19, 2010 3:14 pm

Da fetelor..v-o recomand cu mare placere..ii foarte buna vopseaua de la L'Oréal fara amoniac.
Sus In jos
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeLun Apr 19, 2010 9:47 pm

Fetelor, nu contest că există vopsea foarte bună, însă eu indiferent cu ce vopsea m-aş vopsi, părul îmi creşte repede, iar cel care creşte e 70 % alb.... chiar dacă restul arată foarte bine !! Ar însemna să mă vopsesc în fiecare săptămână ... Mă gândeam la vreun "truc" să le mai ascund, ce-i drept eu prefer să mă vopsesc cu roşcat, mahon, chestii din astea ... Acum m-am hotărât, încerc şuviţat...să vedem ce-o să iasă...
Sus In jos
mery.mary
O fata super
O fata super
mery.mary


Mesaje : 135
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 38
Localizare : timisoara

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeLun Mai 10, 2010 4:44 am

daa cu cat ee mai inchis parul cu ata se vad mai repede firele albe inceca culori deschiseee
Sus In jos
nikole
O fata super
O fata super
nikole


Mesaje : 73
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 35
Localizare : Deva

ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitimeMier Aug 11, 2010 7:29 pm

eu folosesc vopselele cu amoniac....wellaton-ul p mine ma tine cel mai mult..... Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? Empty
MesajSubiect: Re: ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?   ce folositi vopsea cu sau fara amoniac? I_icon_minitime

Sus In jos
 
ce folositi vopsea cu sau fara amoniac?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Folositi lac de unghii transparent?
» MENŢINEREA GREUTĂŢII CORPORALE ÎN LIMITE NORMALE
» Frumuseţe fără riscuri
» Dieta fara paine te poate aduce in pragul depresiei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Femeia moderna :: Moda &Beauty-
Mergi direct la: