Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tratamente de beauty

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
valy87
O fata super
O fata super



Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/04/2011

Tratamente de beauty Empty
MesajSubiect: Tratamente de beauty   Tratamente de beauty I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 8:18 pm


Buna voi ce tratamente de beauty alegeti pentru corp si pentru fata?
Eu recent am fost la Alpin Vitarim Spa din Poiana Brasov si am incercat ritualurile pentru corp care m-au relaxat foarte mult, mai ales pentru ca aveam muschii incordati. De asemena, am mai ales si un tratament pentru tonifierea pielii. O prietena de-a mea a incercat impachetarea cu ciocolata de care a fost foarte multumita si ritualul pentru fata Origin of the sea care i-a da un aspect mai placut tenului si i-a hidratat intent pielea.



Sus In jos
valy87
O fata super
O fata super



Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/04/2011

Tratamente de beauty Empty
MesajSubiect: Re: Tratamente de beauty   Tratamente de beauty I_icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 8:24 pm

Buna voi ce tratamente de beauty alegeti pentru corp si pentru fata?
Eu recent am fost la Alpin Vitarim Spa din Poiana Brasov si am incercat ritualurile pentru corp care m-au relaxat foarte mult, mai ales pentru ca aveam muschii incordati. De asemenea, am mai ales si un tratament pentru tonifierea pielii. O prietena de-a mea a incercat impachetarea cu ciocolata de care a fost foarte multumita si ritualul pentru fata Origin of the sea care i-a dat un aspect mai placut tenului si i-a hidratat intens pielea.
Sus In jos
anna25
O fata super
O fata super



Mesaje : 5
Data de inscriere : 08/12/2011

Tratamente de beauty Empty
MesajSubiect: Re: Tratamente de beauty   Tratamente de beauty I_icon_minitimeMar Ian 10, 2012 9:40 pm

Hello,
Eu folosesc foarte multe produse naturale pentru infrumusetare mai ales ca nu am probleme si evit sa fac eccese de produse din comert. Cele naturale sunt foarte scumpe iar cele ceva mai accesibile pot fi daunatoare pentru piele, in conditiile in care, indiferent de cat de hidratanta ar fi o crema de corp pana la urma tot are in compozitia ei niste chimicale... am gasit articolul asta de curand si am aflat niste lucruri noi pe care nu ole stiam si s-au dovedit a fi destul de ok :)
Sus In jos
beauty_ela
O fata super
O fata super



Mesaje : 1
Data de inscriere : 27/05/2012

Tratamente de beauty Empty
MesajSubiect: Re: Tratamente de beauty   Tratamente de beauty I_icon_minitimeDum Mai 27, 2012 9:44 pm

La mine un minus important in categoria”beauty” o reprezenta celulita. Desi nu am probleme cu greutatea, ”coaja de portocala” ma inebunea. Citind pe net despre posibile tratamente, am aflat despre Velashape, un tratament nou tintit pe asa ceva.L-am gasit in Bucuresti, la Elos Beauty Center, unde am facut cateva sedinte. Rezultatele chiar au fost surprinzatoare, inca de la prima sedinta. Pielea mea s-a tonifiat si acum,dupa 6 sedinte, are aspectul pe care mi l-am dorit!
Sus In jos
Ana Maria
Admin
Admin
Ana Maria


Mesaje : 227
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Sibiu

Tratamente de beauty Empty
MesajSubiect: Re: Tratamente de beauty   Tratamente de beauty I_icon_minitimeJoi Iun 21, 2012 1:24 pm

Buna fetelor, eu folosesc creme si lotiuni de curatare de la Elmiplant.
Sus In jos
https://femeiadeazi.forumgratuit.ro
inzonata
O fata super
O fata super



Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/06/2012

Tratamente de beauty Empty
MesajSubiect: Re: Tratamente de beauty   Tratamente de beauty I_icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:49 pm

Pentru doamnele care vor sa fie mereu frumoase InZonaTa desfasoara acum un concurs cu terapii de remodelare la Centrul Glamour din zona Victoriei!
Terapiile se adreseaza atat barbatilor cat si femeilor. Lasa-te rasfatata ! Meriti . Vestea buna ca fiecare poate sa aleaga ce terapii doreste sa faca :)

Pentru a participa intra pe site-ul inzonata.ro la sectiunea de concursuri si urmeaza instructiunile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tratamente de beauty Empty
MesajSubiect: Re: Tratamente de beauty   Tratamente de beauty I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tratamente de beauty
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Femeia moderna :: Moda &Beauty-
Mergi direct la: