Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Boutique Cliche aprilie 2011

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
boutique
O fata super
O fata super



Mesaje : 1
Data de inscriere : 28/03/2011

Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitimeLun Mar 28, 2011 2:59 am

Uram tiparele! Vrem ca personalitatea noastra unica sa se reflecte in hainele si accesoriile pe care le purtam! Felul nostru de a fi e vintage : suntem mereu la moda fara sa urmam moda! Bijuteriile noastre sunt unicat : handmade!
Te asteptam sambata, 9 aprilie 2011, la Casa de Cultura a Studentilor, la cea de-a II-a editie a targului Boutique Cliche, daca vrei sa ne intalnesti si sa devii ca noi?
Intrarea este libera!

Pana atunci, cunoaste-ne pe blogul noastru sau pe paginile noastre de Facebook si Twitter!

http://boutiquecliche.wordpress.com/
Sus In jos
andreeaiovici
O fata super
O fata super



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/03/2011

Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitimeLun Mar 28, 2011 4:32 pm

Salutare! As vrea sa-mi iau niste hainute noi si am auzit ca s-a lansat un site Stilago.ro unde se gasesc branduri internationale precum Levi’s, GF Ferre, Calvin Klein la sooper reduceri..ceva de genu 70%.Suna interesant, voi ce stiti?
Sus In jos
andreeaiovici
O fata super
O fata super



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/03/2011

Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 4:20 pm

Salut fetelor! Au vazut de curand ca au bagat branduri noi pe www.Stilago.ro , D&G, CK, Pierre Cardin. AM vazut o rochita neagra geniala si ma gandeam sa mi-o cumpar pentru Paste si sa o accesorize cu o esarfa ceva de la Silvian Heach colorata asa :D.Voi v-ati luat ceva pentru Paste?

Sus In jos
valy87
O fata super
O fata super



Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/04/2011

Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitimeLun Apr 18, 2011 4:23 pm

Hey salut!Am intrat si eu pe www.Stilago.ro si am vazut reduceri la X Fabi Mare si TimeZone. Reducerile sunt chiar substantiale, bine, acum, toate ca toate, dar pantofii cu toc negrii de la Fabi Mare sunt perfecti pentru ce cautam eu.MI-am luat o rochie mai eleganta pentru o petrecere la care ma duc in mai si pantofii astia vin la fix cu rochia.Foarte tare.
Sus In jos
andreeaiovici
O fata super
O fata super



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/03/2011

Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitimeMier Apr 20, 2011 5:09 pm

Stilago îşi recompensează clienţii pentru cumpărături inteligente!
Cel mai nou club de fashion online te răsplăteşte pentru fidelitate! Stilago îţi oferă reduceri suplimentare substanţiale pentru brandurile preferate la fiecare comandă nouă plasată pe site. Sistemul de bonificare se activează ori de câte ori tu sau prietenii tăi mergeţi la shopping online pe www.stilago.ro
Strânge puncte şi câştigă reduceri suplimentare!
Fie că faci achiziţii sau îţi inviti noi prieteni în club, Stilago îţi premiază activitatea şi îţi oferă puncte-bonus pe care le poţi transforma în bani la următoarele achiziţii.
De fiecare dată când vei invita un prieten iar el îşi va confirma înregistrarea, vei primi 2 puncte. Când prietenul tău îşi va folosi invitaţia în clubul Stilago şi va face o achiziţie, vei primi 3 puncte suplimentare, cu condiţia ca el să achiziţioneze de minim 150 LEI. Asta inseamnă de la bun început o reducere de 5 LEI pentru fiecare prieten activ pe platforma Stilago. Cu cât mai mulţi prieteni se vor înscrie şi vor face cumpărături, cu atât mai multe reduceri vei primi!
Nici propriile tale comenzi nu rămân nerăsplătite: ai puncte-cadou pentru toate achiziţiile pe care le faci. Reducerile suplimentare aduse de puncte nu pot depăşi 10% din valoarea bunurilor achiziţionate per comandă, indiferent că produsele sunt din secţiunea Oferte Active sau din secţiunea Brandshop. Toate punctele pe care le vei strânge vor fi vizibile în secţiunea contului tău: Istoric-> Puncte Bonus.
De exemplu, dacă ai 10 prieteni activi pe www.stilago.ro, înscrişi la recomandarea ta, poţi achiziţiona o pereche de pantofi peep-toe marca Fabi e Mare cu o reducere suplimentară de 50 LEI.


Sus In jos
ramonagh
O fata super
O fata super



Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/04/2011

Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 3:36 pm

super, am intrat si eu si am vazut reducerile de pe STilago.ro de care vorbeai, mie una imi plac pantalonii maro de la Two women in the world si preturile sunt chiar foarte ok.Ms pt pont
Sus In jos
Miri
O fata super
O fata super



Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/05/2011

Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitimeLun Mai 16, 2011 11:24 pm

eu imi comand haine de pe www.hainedama.ro si sunt foarte multumita de ele What a Face
Sus In jos
Continut sponsorizat





Boutique Cliche aprilie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Boutique Cliche aprilie 2011   Boutique Cliche aprilie 2011 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Boutique Cliche aprilie 2011
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Femeia moderna :: Moda &Beauty-
Mergi direct la: