Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cresa-pro sau contra???

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ana Maria
Admin
Admin
Ana Maria


Mesaje : 227
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Sibiu

Cresa-pro sau contra??? Empty
MesajSubiect: Cresa-pro sau contra???   Cresa-pro sau contra??? I_icon_minitimeLun Ian 10, 2011 12:55 am

Fetelor voi sunteti de acord sa va dati copiii la cresa??
Eu maine merg s-o inscriu pe Maria la cresa...sa vedem pe cand gasim locuri.
Sus In jos
https://femeiadeazi.forumgratuit.ro
eli
MODERATOR
MODERATOR
eli


Mesaje : 84
Data de inscriere : 06/01/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Cresa-pro sau contra??? Empty
MesajSubiect: Re: Cresa-pro sau contra???   Cresa-pro sau contra??? I_icon_minitimeMar Ian 11, 2011 9:51 pm

Da, eu sunt de acord cu cresa...cu colectivitatea, bineinteles macar dupa varsta de un an jumatate cam asa.Medicii recomanda intrarea in colectivitate dupa varsta de 3 ani, dar totusi, avem nevoie mai devreme, de crese, in cazul in care nu ai bunicii aproape.
Alex va merge la gradi in primavara, iar Lucas probabil ca va merge la cresa...nu avem de ales....
Sus In jos
Dino
O fata super
O fata super



Mesaje : 3
Data de inscriere : 27/02/2011

Cresa-pro sau contra??? Empty
MesajSubiect: Re: Cresa-pro sau contra???   Cresa-pro sau contra??? I_icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:02 pm

Sunt pro cresa atita timp cat este tratat ok ,ritmul in care progreseaza copilasii este accelerat cand intra in colectivitate, asa ca nu vad nicio problema in asta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cresa-pro sau contra??? Empty
MesajSubiect: Re: Cresa-pro sau contra???   Cresa-pro sau contra??? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cresa-pro sau contra???
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Siropul de ceapă albă, remediu contra îmbătrânirii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Mamica moderna :: Ingrijirea si sanatatea bebelusului-
Mergi direct la: