Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Puneti delikat in mancarea bebelusului??

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ana Maria
Admin
Admin
Ana Maria


Mesaje : 227
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Sibiu

Puneti delikat in mancarea bebelusului?? Empty
MesajSubiect: Puneti delikat in mancarea bebelusului??   Puneti delikat in mancarea bebelusului?? I_icon_minitimeVin Ian 07, 2011 6:26 pm

Fetelor, as vrea sa stiu daca puneti delikat in macarea bebelusului..daca da..de la ce varsta???
Sus In jos
https://femeiadeazi.forumgratuit.ro
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

Puneti delikat in mancarea bebelusului?? Empty
MesajSubiect: Re: Puneti delikat in mancarea bebelusului??   Puneti delikat in mancarea bebelusului?? I_icon_minitimeSam Ian 08, 2011 3:43 am

Inainte foloseam delikat destul de mult la mancarica... cand am ramas insarcinata am micsorat cantitatea iar de cand am inceput sa ii dam fetei din ciorbita noastra sau din mancarica nu am mai pus deloc... prefer putin oregano sau cimbru... dar vestitul delikat la care i se face atata reclama...nuuuu, nici pt noi dar pentru fata, nici atat.....
Sus In jos
eli
MODERATOR
MODERATOR
eli


Mesaje : 84
Data de inscriere : 06/01/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Puneti delikat in mancarea bebelusului?? Empty
MesajSubiect: Re: Puneti delikat in mancarea bebelusului??   Puneti delikat in mancarea bebelusului?? I_icon_minitimeDum Ian 09, 2011 10:15 pm

Da, noi folosim de cand ii dam mancarica de a noastra de la 1an si ceva., dar nu in cantitate mare si nici fffdes...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Puneti delikat in mancarea bebelusului?? Empty
MesajSubiect: Re: Puneti delikat in mancarea bebelusului??   Puneti delikat in mancarea bebelusului?? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Puneti delikat in mancarea bebelusului??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Mamica moderna :: Alaptare si alimentatie bebelusi-
Mergi direct la: