Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum va intelegeti cu soacra???

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ana Maria
Admin
Admin
Ana Maria


Mesaje : 227
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Sibiu

Cum va intelegeti cu soacra??? Empty
MesajSubiect: Cum va intelegeti cu soacra???   Cum va intelegeti cu soacra??? I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 4:17 pm

Cele care sunt casatorite..cum va intelegeti cu soacra??Eu ma inteleg destul de bine, chiar daca uneori se baga unde nu-i fierbe oala, dar nu am ce sa-i fac , doar ii mamicuta lui Cum va intelegeti cu soacra??? 864494
Sus In jos
https://femeiadeazi.forumgratuit.ro
flori82
MODERATOR
MODERATOR
flori82


Mesaje : 186
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Teleorman

Cum va intelegeti cu soacra??? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu soacra???   Cum va intelegeti cu soacra??? I_icon_minitimeDum Ian 09, 2011 3:34 pm

Să zicem că destul de bine ...o respect şi mă respectă ... Locuim departe ...în judeţe diferite. Dacă ar fi fost să locuim în aceeaşi casă, sigur ar fi ieşit scântei din când în când...fiindcă avem acelaşi temperament, la amândouă ne place să ne impunem punctul de vedere...să luăm noi deciziile. Îşi mai spune şi ea părerea pe la telefon dar noi facem cum considerăm noi că e bine, dacă sfatul e bun, îl aplicăm , dacă nu, nu... Pe nepoţică o iubeşte mult de tot şi mă bucur.
Sus In jos
eli
MODERATOR
MODERATOR
eli


Mesaje : 84
Data de inscriere : 06/01/2011
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Cum va intelegeti cu soacra??? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu soacra???   Cum va intelegeti cu soacra??? I_icon_minitimeLun Ian 10, 2011 2:03 pm

Asa cum a zis si Flori...atata timp cat suntem departe, foarte bine.Oricum, recunosc faptul ca, daca am locui impreuna, eu as fi mai artagoasa..Soacra mea este o femeie deosebita....ne ajuta foarte mult.......
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum va intelegeti cu soacra??? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu soacra???   Cum va intelegeti cu soacra??? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cum va intelegeti cu soacra???
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Diverse :: Discutii generale-
Mergi direct la: