Femeia de azi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dieta cu supa de varza

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Dieta cu supa de varza Empty
MesajSubiect: Dieta cu supa de varza   Dieta cu supa de varza I_icon_minitimeLun Mai 17, 2010 12:10 am

Zilnic mananci doar supa de varza si bei apa plata, iar treptat mai adaugi cate un fruct sau o leguma.

Dupa ce te-ai strambat zilnic la farfurie (ridurile pot fi si ele un efect secundar), chipul ti se lumineaza cand te urci pe cantar: cu 5-7 kg mai putin! Incapi in blugii tai din liceu, dar numai pentru scurt timp.

Nu uita ca aceasta infometare - fiindca nu este nimic altceva decat o privare de hrana a organismului, la care se adauga si lipsa de vitamine si minerale - nu iti rezolva principala cauza a nefericirii tale: stilul tau defectuos de a te hrani si sedentarismul.

Dupa scurt timp, fenomenul Yo-Yo iti readuce trupul la vechile dimensiuni si pe tine cu picioarele pe pamant.

Vei slabi eficient numai daca iti iubesti corpul, fara a-l "biciui".
Retine:

* este o dieta agresiva si nociva pentru organism.
* se tine doar 7 zile.


Preluare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ioanaa2
O fata super
O fata super
ioanaa2


Mesaje : 118
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : jud arad loc iratos

Dieta cu supa de varza Empty
MesajSubiect: Re: Dieta cu supa de varza   Dieta cu supa de varza I_icon_minitimeLun Iun 14, 2010 5:48 am

e interesanta cura cu zeama de varza
eu nu am tinut dar am auzit si eu
Sus In jos
andreeaiovici
O fata super
O fata super



Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/03/2011

Dieta cu supa de varza Empty
MesajSubiect: Re: Dieta cu supa de varza   Dieta cu supa de varza I_icon_minitimeVin Mar 25, 2011 5:17 pm

Si eu tin cura de slabire de 3 luni si am scapat de burtica de care vroiam sa scap de mult timp. Am facut sport si am asociat si suplimentele naturale Aloe Slim Day&Night. Sunt super usor de luat .Iau una inainte de masa principala micul-dejun sau pranz si una inainte de culcare. Am reusit sa slabesc 5 kg si deja ma gandesc sa vina vara mai repede sa pot purta fustitele si rochitele preferate pentru ca acum am revenit la greutatea de 53 kg pe care o aveam vara trecuta:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dieta cu supa de varza Empty
MesajSubiect: Re: Dieta cu supa de varza   Dieta cu supa de varza I_icon_minitime

Sus In jos
 
Dieta cu supa de varza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dieta fara paine te poate aduce in pragul depresiei
» Afla ce fire ai si ce dieta e bine sa urmezi conform grupei tale sanguine!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Femeia moderna :: Sanatate-
Mergi direct la: